فایل ورد مقاله اصول مديريت مخازن نفتي و گازي، چالش ها و راهکارهاي صيانت بهينه از ذخاير هيدرو کربوري در ميادين مشترک

لینک دانلود

فایل ورد مقاله اصول مديريت مخازن نفتي و گازي، چالش ها و راهکارهاي صيانت بهينه از ذخاير هيدرو کربوري در ميادين مشترک دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله اصول مديريت مخازن نفتي و گازي، چالش ها و راهکارهاي صيانت بهينه از ذخاير هيدرو کربوري در ميادين مشترک کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله اصول مديريت مخازن نفتي و گازي، چالش ها و راهکارهاي صيانت بهينه از ذخاير هيدرو کربوري در ميادين مشترک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله اصول مديريت مخازن نفتي و گازي، چالش ها و راهکارهاي صيانت بهينه از ذخاير هيدرو کربوري در ميادين مشترک :


محل انتشار: کنفرانس بین المللی مدیریت، چالشها و راهکارها
تعداد صفحات:22
نویسنده(ها):
بابک مرادپور طیبی – کارشناس مهندسی نفت بهره برداری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد فارس
مجید حیدری – کارشناس ارشد مدیریت گردشگری دانشگاه علامه طباطبایی تهران
معصومه چنانی – کارشناس مهندسی نفت مخازن، دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزآباد فارس
مینا کوچک زایی – دانشگاه حکیم سبزواری، خراسان جنوبی

چکیده:
یکی از مسائل مهم سالیان اخیر موضوع فرآیند تولید و توسعه مخازن نفت و گاز و مدیریت مخازن در کشور بوده است. بهینه سازی برداشت از این مخازن در جایگاه ویژه ای قرار دارد و نیازمند مدیریت وصیانت اساسی می باشد. میادین مشترک هیدرو کربوری ایران، حجم قابل توجهی از ذخایر نفت وگاز را در خود جای داده اند اما با توجه به محدود بودن این منابع، برنامه ریزی و اقدام لازم برای بهره برداری بهینه از آنها امری حیاتی است.

توضیحات بیشتر