فایل ورد مقاله پيش بيني پاسخ جوجههاي گوشتي به پروتئين و اسيدهاي آمينه ضروري با استفاده از شبکههاي عصبي مصنوعي

لینک دانلود

فایل ورد مقاله پيش بيني پاسخ جوجههاي گوشتي به پروتئين و اسيدهاي آمينه ضروري با استفاده از شبکههاي عصبي مصنوعي دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله پيش بيني پاسخ جوجههاي گوشتي به پروتئين و اسيدهاي آمينه ضروري با استفاده از شبکههاي عصبي مصنوعي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله پيش بيني پاسخ جوجههاي گوشتي به پروتئين و اسيدهاي آمينه ضروري با استفاده از شبکههاي عصبي مصنوعي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله پيش بيني پاسخ جوجههاي گوشتي به پروتئين و اسيدهاي آمينه ضروري با استفاده از شبکههاي عصبي مصنوعي :


محل انتشار: ششمین همایش یافته های پژوهشی کشاورزی
تعداد صفحات:5
نویسنده(ها):
آکو فریدی – دانشجوی دکترای تغذیه طیور
مجید متقی طلب – دانشیار گروه علوم دامی دانشکده کشاورزی دانشگاه گیلان؛
ابوالقاسم گلیان – استاد گروه علوم دامی دانشکده کشاورزی

چکیده:
برای تعیین میزان اسیدهای آمینه قابل هضم پودر ضایعات کشتار گاهی طیور سه نمونه تازه از دو کشتارگاه صنعتی طیور در استان آذربایجان شرقی تهیه شد (نمونه‌های C,A مربوط به کشتارگاه اول و نمونه B مربوط به کشتارگاه دوم). برای تعیین مقدار و قابلیت هضم حقیقی اسیدهای آمینه و انرژی قابل متابولیسم حقیقی تصحیح شده برای تعادل صفر ازت پودر ضایعات کشتارگاهی طیور از 16 خروس فاقد روده کور به روش تغذیه دقیق سیبالد استفاده شد (12 خروس برای هر پودر ضایعات کشتارگاهی طیور و 4 خروس برای اندازه‌گیری اتلاف درون زادی اسیدهای آمینه و انرژی). غلظت اسیدهای آمینه در نمونه‌های پودر ضایعات کشتارگاهی طیور و فضولات به وسیله کروماتوگراتفی مایع با عملکرد بالا اندازه‌گیری گردید. انرژی خام نمونه‌های پودر ضایعات کشتارگاهی طیور و فضولات به وسیله بمب کالریمتر لب اسکو اندازه‌گیری گردید. درصد اسیدهای آمینه ضروری، غیر ضروری و مجموع اسیدهای آمینه اندازه‌گیری شده به ترتیب برابر 59/19، 99/21، 58/41 بود. میانگین TMEn برای سه نمونه پودر ضایعات کشتارگاهی طیور 189±3696 کیلوکالری بر کیلو گرم به دست آمد.

توضیحات بیشتر