فایل ورد مقاله استقرار نظام جامع آماري از طريق ابزار هوش تجاري ماکروسافت ( Sharepoint ) (مطالعه موردي شرکت حمل و نقل بين المللي خليج فارس )

لینک دانلود

فایل ورد مقاله استقرار نظام جامع آماري از طريق ابزار هوش تجاري ماکروسافت ( Sharepoint ) (مطالعه موردي شرکت حمل و نقل بين المللي خليج فارس ) دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله استقرار نظام جامع آماري از طريق ابزار هوش تجاري ماکروسافت ( Sharepoint ) (مطالعه موردي شرکت حمل و نقل بين المللي خليج فارس ) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله استقرار نظام جامع آماري از طريق ابزار هوش تجاري ماکروسافت ( Sharepoint ) (مطالعه موردي شرکت حمل و نقل بين المللي خليج فارس )،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله استقرار نظام جامع آماري از طريق ابزار هوش تجاري ماکروسافت ( Sharepoint ) (مطالعه موردي شرکت حمل و نقل بين المللي خليج فارس ) :


محل انتشار: کنفرانس بین المللی مدیریت، چالشها و راهکارها
تعداد صفحات:14
نویسنده(ها):
ابراهیم بایزیدی – شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس ، دفتربرنامه ریزی، بودجه و ارزیابی عملکرد

چکیده:
نقش روز افزون آمار و اطلاعات به عنوان پیش نیاز کلیه تصمیم گیریها، سیاست گذاریها و برنامه ریزیها بر کسی پوشیده نیست.این نقش با افزایش پیچیدگی در بهعد اجتماعی و اقتصادی در عصر اطلاعات به قدری بدیهی است که نظام آماری سازمانها و حجم و کیفیت بانکهای اطلاعاتی آنها نه تنها یکی از مهمترین شاخصهای پیشرفت به شمار می رود، بلکه متقابلاً نیز یاستگذاریها و برنامه- ریزیها، بدون در اختیار داشتن آمار کافی، صحیح و دقیق و به هنگام، ممکن نیست. با وجود این توسعه و ایجاد یک نظام کارآمد و مؤثر در تولید و عرضه آمار مهمترین چالش فراروی سازمانها در حوزه آمار است. یکی از نظام های موجود که در برنامه پنجم توسعه به آن اشاره شده است نظام جامع آماری می باشد. از طرف دیگر پردازش اطلاعات و ایجاد داشبورد در سازمان ها خود مشکلی است که پیش روی آنها قرار دارد. شرکت حمل و نقل بین المللی خلیج فارس با توجه به تنوع فعالیت کاری و تولید داده های زیاد، جهت برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد نیازمند آمارهای منسجم و بموقع میباشد. در جهت محقق ساختن این هدف، چگونگی استقرار نظام جامع آماری از طریق ابزار هوش تجاری شرکت ماکروسافت بحث شده است که نتیجه آن استقرار این نظام در همین شرکت میباشد.

توضیحات بیشتر